Urodomania

Peeling - piękna i zdrowa skóra twarzy i ciała

Peeling skóry twarzyPielęgnacja skóry ciała i twarzy nie może obyć się bez peelingu. Raz w tygodniu wystarczy, aby wyglądać świeżo, pięknie i zdrowo. Zarówno ten przeprowadzany w domowych warunkach, jak i w salonie kosmetycznym przynoszą zaskakujące efekty w szybkim czasie. Duża różnorodność produktów pozwala dostosować kosmetyk zarówno do typu skóry, jak i indywidualnych preferencji.

Więcej…

 

Jak chronić skórę po "intensywnych" zabiegach kosmetycznych?

Zabiegi kosmetyczneGdy nasza skóra potrzebuje profesjonalnego podejścia, często zgłaszamy się wtedy do salonu kosmetycznego czy gabinetu medycyny estetycznej. Dostępne tam kuracje pozwalają uporać się z wieloma defektami, których nie da się pozbyć wyłącznie domowymi metodami. Pamiętajmy jednak o tym, że bardziej "intensywne" terapie w większości przypadków wymagają od nas m.in. odpowiedniego zadbania o obszar zabiegowy.

Więcej…

   

Jaki sposób jest najlepszy na pielęgnację włosów? Niezawodny rytuał elixir ultime

Jaki sposób jest najlepszy na pielęgnację włosów? Niezawodny rytuał elixir ultimeMarzeniem każdej kobiety są zdrowe, lśniące i gładkie włosy. Często nieodpowiednio dobrane kosmetyki i błędy w pielęgnacji niweczą ten efekt.

Więcej…

 

Pielęgnacja cery dojrzałej

Olekej do cery dojrzałejSkóra to wizytówka każdej kobiety. Bardzo szybko można na niej zauważyć zmartwienia, kłopoty, czy zmęczenie. Na niej pojawiają się również niestety pierwsze oznaki starości. Kobiety chcąc zachować piękno i młodość, powinny więc szczególną uwagę poświęcić swojej skórze. Tylko odpowiednio nawilżona i wzmocniona skóra jest jędrna i pozostaje gładka. Zmarszczki pojawiają się zaś na skórze cienkiej i przesuszonej, której brak jest składników odżywczych. Aby nie musieć martwić się zmarszczkami, trzeba stosować odpowiednie kremy na dzień i na noc, olejki naturalne do twarzy, serum, a także masaże i inne zabiegi. Tylko systematyczna praca jest w stanie spowodować, że skóra pozostanie młoda na długie lata i trudno będzie odgadnąć wiek kobiety.

Więcej…