Urodomania

2 skuteczne metody oczyszczania skóry twarzy

Oczyszczanie skóry twarzyNa naszą skórę oddziałują różne czynniki zewnętrzne, które mogą wywoływać zauważalne niedoskonałości cery. Tak jest np. z nadmiarem zalegających zanieczyszczeń czy pozostałościami po kosmetykach kolorowych, służących do wykonywania makijażu. To m.in. one sprawiają, że cera stopniowo traci zdrowy wygląd. Bez skutecznych zabiegów oczyszczających trudno więc wyobrazić sobie poprawienie kondycji skóry.

Więcej…

 

Pierwsze zmarszczki - jak zapobiegać ich pogłębianiu się?

Pierwsze zmarszczkiNa Twojej skórze widać pierwsze zmarszczki? Warto zacząć działać już teraz, aby zapobiec ich pogłębianiu się. Co sprawdzi się najlepiej?

Więcej…

   

Peeling - piękna i zdrowa skóra twarzy i ciała

Peeling skóry twarzyPielęgnacja skóry ciała i twarzy nie może obyć się bez peelingu. Raz w tygodniu wystarczy, aby wyglądać świeżo, pięknie i zdrowo. Zarówno ten przeprowadzany w domowych warunkach, jak i w salonie kosmetycznym przynoszą zaskakujące efekty w szybkim czasie. Duża różnorodność produktów pozwala dostosować kosmetyk zarówno do typu skóry, jak i indywidualnych preferencji.

Więcej…

 

Jak chronić skórę po "intensywnych" zabiegach kosmetycznych?

Zabiegi kosmetyczneGdy nasza skóra potrzebuje profesjonalnego podejścia, często zgłaszamy się wtedy do salonu kosmetycznego czy gabinetu medycyny estetycznej. Dostępne tam kuracje pozwalają uporać się z wieloma defektami, których nie da się pozbyć wyłącznie domowymi metodami. Pamiętajmy jednak o tym, że bardziej "intensywne" terapie w większości przypadków wymagają od nas m.in. odpowiedniego zadbania o obszar zabiegowy.

Więcej…