Urodomania

Oxybrazja, czyli oczyszczanie skóry, które zbiera same pozytywne opinie

OxybrazjaOxybrazja, zwana też często peelingiem wodno-tlenowym, cieszy się obecnie bardzo pozytywnymi opiniami wśród wielu osób, które odwiedzają salony urody. Ta kuracja gabinetowa zapewnia skuteczne usunięcie różnych zanieczyszczeń skóry. I co najważniejsze, jest całkowicie bezinwazyjna i bezpieczna - nawet dla kobiet w ciąży. Na czym konkretnie polega oxybrazja i jakie rezultaty można osiągnąć po jej wykonaniu?

Więcej…

 

Fotoodmładzanie IPL w walce z objawami starzenia się skóry

FotoodmładzanieŻaden zabieg z zakresu kosmetyki czy medycyny estetycznej nie pozwala na zatrzymanie naturalnego procesu starzenia się skóry. Nie oznacza to jednak, że nie da się walczyć z widocznymi objawami tego zjawiska. Dobrym przykładem jest fotoodmładzanie IPL, które zapewnia zredukowanie nieestetycznych zmian skórnych, m.in. drobnych zmarszczek, przebarwień i rozszerzonych naczynek.

Więcej…

   

Peelingi - dlaczego warto złuszczać skórę?

PeelingiDobry peeling potrafi nadać skórze jeszcze piękniejszy wygląd od zaraz, a także może przedłużyć jej młodość.

Więcej…

 

Czy pielęgnacja twarzy musi być kosztowna?

Czy pielęgnacja twarzy musi być kosztowna?Mit dotyczący kosmicznych cen kosmetyków do pielęgnacji jest wszechobecny - często mówi się, że tanie kosmetyki nie działają i nie mogą równać się z tymi z wyższej półki cenowej. Bardzo często kobiety rezygnują ze skrupulatnej pielęgnacji twarzy właśnie przez to. Nic bardziej mylnego. Chociaż kremów, które kosztują setki złotych, jest bardzo wiele, nie brakuje także tych, które są o wiele tańsze, a często działają tak samo dobrze lub nawet lepiej. Nie tylko kremów - to samo dotyczy innych kosmetyków stosowanych do pielęgnacji twarzy. Co więc zrobić, aby nie wydać zbyt wiele, a wyglądać oszałamiająco? Jak się okazuje, pomoże pielęgnacja domowymi sposobami i kosmetyki typu Ekspert Wieku L’Oreal.

Więcej…