Urodomania

Damskie tatuaże - historia, rodzaje, wzory, kolorystyka, trendy

Tatuaż damski - różaPierwszy damski tatuaż powstał prawdopodobnie w starożytnym Egipcie, w średniowieczu stał się popularny w całych Indiach. Do Europy przywędrował w XVIII wieku. Dzisiaj tatuaże wykonujemy kierowane względami estetycznymi, chęcią upamiętnienia ważnego wydarzenia, ze względu na przynależność do subkultury lub w celach obrzędowych.

Więcej…

 

Fotoodmładzanie IPL w walce z objawami starzenia się skóry

FotoodmładzanieŻaden zabieg z zakresu kosmetyki czy medycyny estetycznej nie pozwala na zatrzymanie naturalnego procesu starzenia się skóry. Nie oznacza to jednak, że nie da się walczyć z widocznymi objawami tego zjawiska. Dobrym przykładem jest fotoodmładzanie IPL, które zapewnia zredukowanie nieestetycznych zmian skórnych, m.in. drobnych zmarszczek, przebarwień i rozszerzonych naczynek.

Więcej…

   

Jak pozbyć się białych plam na zębach?

Białe plamki na zębachDenerwują cię białe przebarwienia na zębach? Nie wiesz jaka jest tego przyczyna? Zastanawiasz się jak się tego pozbyć? Poniżej znajdziesz kilka istotnych informacji oraz wskazówek dotyczących tego tematu.

Więcej…

 

Elektrokoagulacja - na czym polega i kiedy warto ją zastosować?

ElektrokoagulacjaElektrokoagulacja cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Jest to sprawdzona metoda na eliminację rozszerzonych naczynek, kaszaków, brodawek, a także wielu innych zmian chorobowych. W tym celu wykorzystywany jest prąd elektryczny.

Jego zadaniem jest ścięcie białka tkanek.

Więcej…