Urodomania

Poznaj innowacyjną formułę żelu do mycia twarzy Pure Power od L’Oréal Men Expert

Poznaj innowacyjną formułę żelu do mycia twarzy Pure Power od L’Oréal Men ExpertWspółcześni mężczyźni znacznie więcej uwagi przykładają do swojego wyglądu, chętniej o siebie dbają. Jeśli chodzi o kosmetyki, to z reguły stawiają na te, które łączą w sobie wiele różnych funkcji, jak np. Pure Power L’Oréal Men Expert, który zastępuje kilka różnych specyfików. Panowie nie lubią też testować, wolą postawić od razu na jeden kosmetyk, który będzie skuteczny. Co więc musi się znaleźć w męskiej kosmetyczce?

Więcej…

 

Co warto wiedzieć przed zdecydowaniem się na zabieg powiększenia piersi?

Zabieg powiększenia piersiPowiększenie piersi to poważna operacja, która powinna być przeprowadzona przez doświadczonego lekarza. Co warto o niej wiedzieć?

Więcej…

   

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym - kompendium wiedzy

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowymPoznaj największe zalety mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Ciesz się idealną cerą, gładką skórą bez jakichkolwiek niedoskonałości. Tzw. zabieg gwiazd jest hitem na całym świecie. Mezoterapię osoczem już dawno okrzyknięto skuteczną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Przywróć swojej skórze witalność i młodość.

Więcej…

 

Oxybrazja, czyli oczyszczanie skóry, które zbiera same pozytywne opinie

OxybrazjaOxybrazja, zwana też często peelingiem wodno-tlenowym, cieszy się obecnie bardzo pozytywnymi opiniami wśród wielu osób, które odwiedzają salony urody. Ta kuracja gabinetowa zapewnia skuteczne usunięcie różnych zanieczyszczeń skóry. I co najważniejsze, jest całkowicie bezinwazyjna i bezpieczna - nawet dla kobiet w ciąży. Na czym konkretnie polega oxybrazja i jakie rezultaty można osiągnąć po jej wykonaniu?

Więcej…