To nie kosmetyków jest za dużo, to kosmetyczka jest za mała! Wybierz odpowiednią dla siebie

KosmetyczkaWiele kobiet uwielbia kupować sobie kosmetyki. Problem polega jednak na tym, że nie zawsze można z łatwością je schować podczas podróży. Wiele kosmetyczek nie jest wystarczająco pojemnych lub po prostu ładnych, aby poradzić sobie z "kobiecą apteczką". Warto więc zastanowić się, jaką wybrać, aby pomieścić w niej wszystkie elementy i cieszyć się ładnym wzornictwem. Oto najlepsze kosmetyczki, jakie musisz mieć.

Toiletbag

Propozycja od firmy Reisenthel, czyli duża, przestronna kosmetyczka, z wieloma przegrodami, siatkowanymi kieszeniami i sporą komorą główną. Wyposażona została we wbudowane lustro, co znacząco ułatwia proces robienia makijażu. Dzięki haczykowi można ją powiesić w każdym miejscu, a co za tym idzie będzie pasowała do każdej łazienki. Toiletbag została wykonana z niemiecką precyzją. Dodatkowo wielość dostępnych wzorów sprawia, że każda z pań wybierze swój ulubiony deseń i będzie cieszyła się kosmetykami w długich podróżach czy na wakacjach.

Kosmetyczka

Wrapcosmetic

Nieco mniejsza kosmetyczka, która rozwija się i, po zawieszeniu na specjalnym zintegrowanym haczyku, ułatwia korzystanie z kosmetyków. Kilka komór, w których można trzymać większe rzeczy, siateczkowe kieszenie i wbudowane lustro czynią ją niezwykle funkcjonalną propozycją na krótkie podróże i do małych łazienek. Delikatnie wyściełane wnętrze zapobiega zbiciu lub rozlaniu kosmetyków. Jest to propozycja dla każdej kobiety, która nie lub marnować miejsca.

Kosmetyczka

Travelcosmetic

Jedna z najmniejszych propozycji firmy Reisenthel. Jest to mała, zgrabna kosmetyczka typowo podróżna, która dobrze sprawdzi się w krótkich podróżach służbowych lub wypadach na weekend. Posiada kieszenie zapinane na suwak i specjalne przestrzenie na małe, podróżne buteleczki szamponu czy żelu pod prysznic. Doskonała do torebki.

Crash Baggage

Niezwykle wytrzymała i bezpieczna kosmetyczka od firmy Crash Baggage. Wykonana została z poliwęglanu. Jej powierzchnia została specjalnie powyginana, co zapewnia ochronę przed zniszczeniem kosmetyków. Jest to produkt typowo podróżny, o małej pojemności, ale bardzo dobrze wymyślony. Dzięki temu w łatwy sposób zmieścisz wszystkie podstawowe kosmetyki i nie zmarnujesz przy tym ani milimetra miejsca.

Kosmetyczka

Saszetki Zip Pockets Museum

Nieco inna propozycja, gdyż nie jest to typowo kosmetyczka. Są to specjalne saszetki do przechowywania różnych kosmetyków, ale także o funkcji piórnika czy schowka. Zapinane na zamek saszetki pomogą w przechowywaniu wielu przedmiotów codziennej, kobiecej potrzeby. Ich zaletą jest design, gdyż każda z nich prezentuje inne dzieło klasyki malarstwa.

Kosmetyczka

Wybór odpowiedniej torby na kosmetyki to niezwykle istotna sprawa, zwłaszcza jeżeli wybieramy się w podróż lub często podróżujemy. Warto zastanowić się, do czego będziemy używały nowej kosmetyczki i pod to dobrać jej odpowiedni rozmiar. Najlepiej jednak zakupić kilka różnych i wypróbować każdą na inną okazję.

Autor: www.fabrykaform.pl.

Ocena: 5.0

Komentarze