Szczęśliwe skarpetki szwedzkiej marki

SkarpetkiWszyscy mamy własne upodobania, co do skarpet - jedni wolą markowe inni po prostu białe, są też tacy którzy stawiają na "stopki". Czy ktokolwiek do tej części ubrania podchodzi na poważnie? Z pewnością nie jest to marka Happy Socks!
Czym są happy socks?

Skarpetki

Ponad 10 lat temu, mała szwedzka marka odzieżowa szukała własnej niszy na rynku odzieżowym. Wpadła na pomysł odświeżenia wizerunku skarpetek i nadania im oryginalnego trendu. W ten sposób z małej, zwykłej firmy, która zajmowała się produkcją skarpet powstała marka Happy Socks, która na dzień dzisiejszy jest warta miliony.

Czas na garść liczb. Od 2007 roku Szwedzi sprzedali ponad 40 milionów par skarpet Happy Socks klientom z ponad 90 krajów. Happy socks noszone są nie tylko przez fanów niebanalnej bielizny. Bardzo silny trend sprawił, że do tej pory ta niszowa część garderoby stała się bardzo istotna. Zwracają na nią uwagę znane postacie ze świata polityki i ekonomii czy celebryci. Kolorowe, intensywnie wzorzyste skarpetki, ale i bielizna tej marki na stale gości w 50 krajach na całym świecie. Dodatkowego uroku nadaje im kolaboracja firmy ze znanymi artystami np. ze Snoop Doggiem.

Skarpety Happy Socks dostępne są w wielu wariantach. Skarpetki kolorowe, które nadadzą kontrastu eleganckiej stylizacji do pracy? Skarpetki w kropki? A może oryginalne modele, które zachwycą i zaintrygują niejedną osobę wokół? Skarpetki Happy Socks nie są już zwykłymi czarnymi lub białymi kawałkami materiału, na które nikt nie patrzy. To wyjątkowa część garderoby, której warto nadać specjalnego charakteru. Happy Socks dostępne są w sprzedaży SuperSklep.pl.

Flagowym produktem firmy są obecnie klasyczne kroje. Do połowy łydki, model unisex dla kobiet i mężczyzn. Style stricte dla kobiet to tylko 30% całego asortymentu. Happy Socks już to zmieniają. Pojawiają się nowe linie jak np. Hysteria - skierowana tylko do kobiet. Postawiono na nowe materiały, drukowany nylon, delikatną bawełnę i wiskozę. Są to skarpetki, które można nosić nawet z obcasami. Do tego jeszcze więcej kolorów i wzorów. Dzięki marki w social media - (profile na Instagramie i Facebooku) fanów radosnych skarpetek wciąż przybywa!

Dlaczego warto nosić Happy Socks?

Wizja Happy Socks jest prosta "Firma Happy Socks została stworzona w jednym celu: zmiany codziennej części garderoby w zaprojektowany, kolorowy przedmiot, który także rozprzestrzenia szczęście." Produkty tej firmy przez swoją wzorzystość i mnogość kolorów, posiadają coś czego brakuje innym markom. Happy Socks są w swojej kategorii wyznacznikiem jakości. Kupując szczęśliwe skarpetki nie kupujesz tylko produktu. Wprowadzenie kolorów tam gdzie dotychczas dominował jeden banalny kolor, dzisiaj potrafi podnieść samoocenę i poczuć się lepiej w pewnych sytuacjach. Współcześnie są także narzędziem komunikacji społecznej. Nic tak nie pozwala na ekspresję tożsamości jak kolorowe skarpetki. Dzięki oryginalności odbierane są jako ekstrawaganckie oraz kształtują wizerunek każdego z nas.

Obciach czy modowy trend?

Rozmowa o śmiesznych skarpetkach w kontekście mody wydaje się być przesadą. Po krótkiej chwili to wrażenie mija. Gdy zdecydujemy się sztywno podążać za wybranym kanonem, będziemy mieli do wyboru mało urozmaiconą klasykę. Rola skarpet Happy Socks jest tak samo ważna jak krawat czy torebka. Odpowiednio wkomponowane w całość ubioru, mogą świetnie odświeżyć nasz wygląd, nawet w najbardziej stonowanej kreacji.

Komentarze