Styl życia

Elektrostymulacja mięśniowa - czym dokładnie jest trening EMS?

Elektrostymulacja mięśniowaTreningi EMS stały się popularne także w Polsce. Na czym polega trening tego rodzaju i jakie są jego główne zalety?

Więcej…

 

Niebezpieczne substancje w mięsie

Niebezpieczne substancje w mięsieWspółczesna żywność poza naturalnie występującymi w niej składnikami odżywczymi zawiera liczne substancje chemiczne, które mają na celu wydłużenie jej czasu przydatności do spożycia lub poprawienie cech sensorycznych i organoleptycznych. Niestety, wiele z tych substancji wywiera negatywne skutki dla naszego zdrowia.

Więcej…

   

Witaminy kluczem do zdrowia

WitaminyWitaminy to klucz do zdrowia

Profilaktyka z udziałem witamin to najprostsza droga do zachowania zdrowia. Sukcesywnie prowadzone badania dowodzą, że to między innymi witaminy chronią nas przed chorobami. Na przykład przed wodnymi rodnikami, czyli agresywnymi substancjami, które są negatywnie aktywne w czasie przemiany materii i mogą szkodzić komórkom organizmu.

Więcej…

 

Zdrowa dieta i niezdrowe połączenia, czyli produkty, których nie można jeść jednocześnie

Spożywanie złych produktów jednocześnieDla naszego zdrowia i urody nie jest ważne jedynie to, co jemy i ile tego jemy, ale również sposób, w jaki łączymy konkretne składniki. Pewne połączenia mają na nasz organizm bardzo negatywny wpływ.

Więcej…

   

Jak zachować młody wygląd?

Jak zachować młody wygląd?Znana i uwielbiana przez cały świat, "dziewczyna z sąsiedztwa" - Meg Ryan, zachwycała swoją urodą przez długie lata. Przyzwyczailiśmy się do jej promiennej, młodej buzi i z radością oglądamy jej kreacje na ekranach telewizorów nawet dzisiaj. Jednak ostatnio wydarzyło się coś niepokojącego. W Meg Ryan trudno odnaleźć tę dawną kobietę.

Więcej…

 

Zioła, owoce, warzywa - naturalne wspomagacze zdrowia i urody

Naturalne wspomagacze zdrowia i urodyW XXI wieku wszyscy pędzą naprzód zajęci pracą, karierą zawodową próbując obowiązki pogodzić z życiem prywatnym, domem. Zaabsorbowani wszystkim wokół nas gnamy na oślep, coraz mniej czasu i możliwości mając na zajęcie się samym sobą.

Więcej…