Pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej na wiosnę. Jaki zabieg wyszczuplający?

LiposukcjaWiosna to najbardziej wyczekiwana przez nas pora roku. W końcu nic nie cieszy tak jak potężna dawka słońca po długiej i mroźnej zimie. Wiosną jednak najczęściej orientujemy się, że nasze ciało nie jest do końca przygotowane na nadejście tej pory roku. Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu i udach oraz wystające boczki stają się coraz bardziej widoczne przy lekkich i zwiewnych ubraniach. Przygotowania do wiosny należy rozpocząć od właściwej diety i ćwiczeń fizycznych, jednak działania te warto dodatkowo wzmocnić poprzez zastosowanie skutecznego zabiegu wyszczuplającego w gabinecie medycyny estetycznej. Doskonale sprawdzi się w tym przypadku Accent Prime - skuteczny, bezbolesny i krótki zabieg z użyciem fal radiowych oraz ultradźwięków. Podpowiadamy, jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć!

Zabieg wyszczuplający brzuch, uda i całe ciało!

Accent Prime jest nowoczesną i wielozadaniową technologią stosowaną w medycynie estetycznej, która pozwala na szybkie wymodelowanie najbardziej problematycznych miejsc na ciele. Dzięki połączeniu działania dobrze znanych w medycynie fal radiowych oraz ultradźwięków jesteśmy w stanie skutecznie wyszczuplić brzuch, uda, ramiona, pośladki, a także każde inne miejsce na ciele, w którym znajduje się nadmiar tkanki tłuszczowej. Ta niezwykła kombinacja pozwala osiągnąć doskonałe efekty wymodelowanej sylwetki, eliminując ryzyko uciążliwego bólu i długiego okresu rekonwalescencji. Usuwanie tkanki tłuszczowej odbywa się w tym przypadku bez użycia skalpela, igieł czy innych urządzeń medycznych, które przerywają barierę skórną, powodując szereg możliwych skutków ubocznych, np. blizny, zasinienia i ból.

Jak działa zabieg odchudzający Accent Prime?

Istotą działania zabiegu Accent Prime jest skojarzone działanie fal radiowych i ultradźwięków. Na początku zabiegu stosowane są zimne ultradźwięki, a po określonym czasie wykorzystuje się działanie fal radiowych, które poprzez stopniowe podwyższanie temperatury tkanek podskórnych, przyspieszają krążenie i metabolizm, a także pobudzają układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu oraz detoksykacji tkanek. Fale, poprzez naprzemienne wywoływanie naprężenia i relaksacji błon komórek tłuszczowych, prowadzą w efekcie do ich uszkodzenia. To powoduje rozpad adypocytów oraz uwalnianie ich zawartości. Jak przyznają eksperci z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy specjalizują się w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem technologii radiofrekwencji i ultradźwięków, zabieg jest dla pacjenta całkowicie bezbolesny i komfortowy, a cała procedura trwa nie dłużej niż kilkanaście lub kilkadziesiąt minut.

Accent Prime - nie tylko wyszczuplanie sylwetki

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Accent Prime doskonale sprawdza się przy modelowaniu sylwetki i usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej powodującej dysproporcje w sylwetce. Jednak to nie są jedyne możliwe zastosowanie skojarzonego działania fal radiowych i ultradźwięków. Decydując się na ten zabieg wyszczuplający brzuch czy uda, możemy również spodziewać się efektu redukcji cellulitu, a także poprawy jędrności skóry. Jest to zatem zabieg, który pozwoli nam na kompleksową poprawę wyglądu naszego ciała, idealnie przygotowując je wiosnę.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu wyszczuplającego Accent Prime? Dokładny opis zabiegu oraz cennik znajdziesz na stronie: Klinika Miracki - Accent Prime.

Ocena: 5.0

Komentarze