Modne zegarki damskie na wiosnę i lato 2018

Damski zegarekKażda z nas, jeżeli interesuje się modą, pragnie mieć również wśród akcesoriów modny zegarek. Zegarki od kilku sezonów są modowym must have i warto wiedzieć, które podbijają światowe rynki popularności. Podpowiadamy, które zegarki są najmodniejsze w nadchodzących sezonach.

Projektanci mody uwielbiają tworzyć nie tylko odzież i obuwie, lecz także rozmaite akcesoria. Kupując zegarek warto wiedzieć, jaka jest jego jakość i czy znajduje się on w obowiązujących trendach. Na przykład złote zegarki damskie są hitem od lat i nie zapowiada się, aby coś mogło się zmienić, dlatego jasne jest, że posiadając taki czasomierz nasze stylizacje nie wyjdą z mody.

Musi się błyszczeć

Prawda jest taka, że nie tylko małe dziewczynki lubią kryształy i błyskotki. Te duże również. Czego przykładem są kryształy Swarovskiego, złoto, srebro itd. Kobiety kochają, gdy się błyszczy i w dzisiejszych czasach już wcale nie jest w złym tonie się do tego przyznawać. Coraz więcej kobiet mówi o tym głośno, dzięki czemu wielu producentów produkuje rozmaite akcesoria dostosowane do tych właśnie potrzeb.

Jedną z nich jest potrzeba posiadanie zegarka, który będzie błyszczał. Zegarki z kryształami Swarovskiego można zobaczyć w kolekcji Versace, gdzie widać połączenie elegancji i odwagi. Nie są to zegarki dla każdej kobiety. Jednak marka Fossil połączyła "błyszczącą" elegancję z minimalizmem, więc każda kobieta, która lubi błyskotki, ale w umiarkowanej formie będzie zadowolona z takiego zegarka.

Złote zegarki damskie

Złoto to ponadczasowy kolor i w przypadku zegarków nie wychodzi w mody. Zwłaszcza zegarki z bransoletkami cieszą się popularnością. Można wybierać we wzorach od cienkich lub grubych łańcuszków po sztywne bransolety. Taki zegarek to jak czysta biżuteria, tylko z dodatkową funkcją odmierzania czasu. Kobiety lubią takie zegarki i faktycznie są one niezwykle modne. Pasują nawet do eleganckich, wieczorowych outfitów, co daje im dodatkową przewagę nad innymi, bardziej tradycyjnymi modelami.

Minimalizm równie modny

O ile złote zegarki damskie i wysadzane klejnotami i kryształami są niezwykle popularne, to na szali z drugiej strony pojawiają się niezwykle proste i minimalistyczne zegarki drewniane, ew. z połączeniem paska ze stali lub skóry. Mima tak skrajnych designów zegarki drewniane znajdują równie dużo wielbicielek, co te inne.

Skandynawski design bez względu na to, czy to meble czy zegarki inspirowany jest naturą i do niej ma nawiązywać. Fani takiego designu to często ludzie, którzy starają się żyć organicznie, dlatego też wybierają prosty design, który pokazuje życie roślin. Poza tym drewno to piękny i ciepły materiał, tym samym pięknie wygląda na kobiecym nadgarstku. Jednym z przykładów może być zegarek marki Esprit, którego bransoleta wygląda jak plaster miodu.

Ocena: 5.0

Komentarze