MiszMasz

Olej z czarnuszki egipskiej - jak spożywać, by korzystać z jego dobrodziejstwa?

Olej z czarnuszki egipskiejOlej z czarnuszki nie jest najsmaczniejszym tłuszczem roślinnym - ma bardzo wyrazisty i charakterystyczny smak. Dla jednych to smak kojarzący się z pieprzem, nutą korzennych przypraw, dla innych wręcz przeciwnie - smak i aromat silnych leków. Tak naprawdę wszystko zależy od podniebienia konsumenta i jego indywidualnych preferencji. Jedno jest jednak pewne - nie jest to olej, obok smaku którego da się przejść obojętnie.

Więcej…

 

Prezenty dla tych, którzy kochają podróże

WalizkiOsoby, które uwielbiają podróżować, z każdą nową przygodą weryfikują swój dotychczasowy sprzęt. Nawet jeśli ktoś posiada kilkanaście walizek, to zawsze będzie korzystał z tej, która zapewnia mu najlepszy komfort użytkowania. To samo dotyczy portfeli czy innych akcesoriów. Jak zatem wybrać prezent dla podróżnika, by był on dla niego przydatny i stanowił funkcjonalne uzupełnienie kolekcji?

Więcej…

   

Sposoby usuwania tatuażu

Usuwanie tatuażuNa chwilę obecną medycyna estetyczna poszła bardzo do przodu w związku z czym bez większych problemów istnieje możliwość usunięcia tatuażu.

Więcej…

 

Feromony syntetyczne, czyli jak to działa? Kompendium wiedzy

Feromony syntetyczneSubstancje nazywane feromonami, to pojęcie na wskroś naukowe, kojarzone bardzo często ze światem zwierząt, choć natura nie poskąpiła ich również człowiekowi. Odnoszą się one przede wszystkim do naszych systemów biologicznych, które w sposób niewerbalny potrafią w pewnych sytuacjach komunikować i odbierać najważniejsze informacje na temat wysyłającej je jednostki.

Więcej…