MiszMasz

Co kwitnie w maju? Uczyń dom wolnym od alergenów

Dom wolny od alergenówMaj jest jednym z ulubionych miesięcy Polaków, gdyż zazwyczaj przynosi ze sobą słoneczną pogodę i pozwala w pełni cieszyć się wiosną. Niestety, jest to jednocześnie jeden z najtrudniejszych miesięcy dla osób uczulonych na pyłki roślinne, gdyż stężenie alergenów w maju osiąga wyjątkowo wysokie poziomy.

Więcej…

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana smartfonem. Jak się przygotować? 12 praktycznych wskazówek

Profesjonalna sesja zdjęciowaNowoczesne smartfony to uniwersalne, wielofunkcyjne urządzenia, które świetnie sprawdzają się nie tylko do komunikacji z innymi osobami, ale również jako naprawdę przyzwoite aparaty fotograficzne. A najlepszy aparat, zdaniem światowej klasy profesjonalnego fotografa Chase Jarvisa, to ten, który mamy przy sobie. Warto, zatem sięgnąć po to narzędzie i odpowiednio go używać, aby uwiecznione przez nas chwile na zdjęciu wyglądały jak najlepiej. Poniżej podpowiadamy jak zrobić profesjonalną sesję zdjęciową przy wykorzystaniu smartfona.

Więcej…

   

5 sposobów na noworoczną metamorfozę z Magmac!

Wspaniałe świętaBoże Narodzenie i Nowy Rok zbliżają się wielkimi krokami. To czas nie tylko rodzinnych spotkań, prezentów i przyjęć, ale i refleksji - nad minionym rokiem, jego porażkami i sukcesami oraz oczywiście - nad naszymi planami na przyszłość. Wszystkie chcemy, aby następny, 2019 rok był najlepszy w naszym życiu, pełen zawodowego i prywatnego spełnienia. Na liście naszych noworocznych postanowień dzieje się więc dużo. Jeśli wpisałaś tam zmianę swojego stylu, metamorfozę połączoną ze zmianą fryzury, makijażu czy odchudzaniem - chętnie zajmiemy się tym pierwszym. I dowodzimy, że warto go zmienić akurat w Magmac.

Więcej…

 

Ekstremalne prezenty, tylko dla odważnych! Sprawdź czy podjąłbyś się ryzyka!

Idealny prezentW życiu pojawiają się takie okazje, które chciałoby się celebrować poprzez niezapomniane doświadczenia. Co jednak zrobić, kiedy brakuje nam pomysłów na naprawdę ekstremalne doznania?

Więcej…