MiszMasz

5 sposobów na noworoczną metamorfozę z Magmac!

Wspaniałe świętaBoże Narodzenie i Nowy Rok zbliżają się wielkimi krokami. To czas nie tylko rodzinnych spotkań, prezentów i przyjęć, ale i refleksji - nad minionym rokiem, jego porażkami i sukcesami oraz oczywiście - nad naszymi planami na przyszłość. Wszystkie chcemy, aby następny, 2019 rok był najlepszy w naszym życiu, pełen zawodowego i prywatnego spełnienia. Na liście naszych noworocznych postanowień dzieje się więc dużo. Jeśli wpisałaś tam zmianę swojego stylu, metamorfozę połączoną ze zmianą fryzury, makijażu czy odchudzaniem - chętnie zajmiemy się tym pierwszym. I dowodzimy, że warto go zmienić akurat w Magmac.

Więcej…

 

Ekstremalne prezenty, tylko dla odważnych! Sprawdź czy podjąłbyś się ryzyka!

Idealny prezentW życiu pojawiają się takie okazje, które chciałoby się celebrować poprzez niezapomniane doświadczenia. Co jednak zrobić, kiedy brakuje nam pomysłów na naprawdę ekstremalne doznania?

Więcej…

   

Feromony syntetyczne, czyli jak to działa? Kompendium wiedzy

Feromony syntetyczneSubstancje nazywane feromonami, to pojęcie na wskroś naukowe, kojarzone bardzo często ze światem zwierząt, choć natura nie poskąpiła ich również człowiekowi. Odnoszą się one przede wszystkim do naszych systemów biologicznych, które w sposób niewerbalny potrafią w pewnych sytuacjach komunikować i odbierać najważniejsze informacje na temat wysyłającej je jednostki.

Więcej…

 

Czym jest osocze bogatopłytkowe i jak je wykorzystać?

Osocze bogatopłytkoweOsocze bogatopłytkowe wykorzystuje się do zabiegu nazywanego liftingiem wampirzym. Jest to zabieg szczególnie ceniony przez gwiazdy na całym świecie. Skąd się wzięła jego popularność, jak go wykorzystać i - co najważniejsze - czy jest on skuteczny?

Więcej…