Magazyn telewizyjny To i Owo

Magazyn telewizyjnyTo i Owo to polski magazyn telewizyjny, który na półkach sklepowych gości już od wielu lat. Tworzony jest wraz z tygodnikiem Tele Tydzień przez grupę Premium TV Wydawnictwa Bauer, czyli magazynów telewizyjnych drukowanych w eleganckiej, twardej okładce. W przeciwieństwie do innych gazet telewizyjnych magazyn To i Owo stosuje format programowy sobota-piątek, podczas gdy pozostałe gazety zazwyczaj używają formatu piątek-czwartek.

Dlaczego To i Owo?

Magazyn zyskał szerokie uznanie przede wszystkim dlatego, że jest jedyną taką gazetą z programem telewizyjnym, dzięki której nie tylko można poznać rozkład programów w bieżącym tygodniu, ale także dowiedzieć się wielu ciekawych informacji ze świata telewizji. Na łamach magazynu zamieszczane są także streszczenia nadchodzących odcinków seriali, a czytelnicy mają okazję zapoznać się także z praktycznymi poradami z zakresu telewizji satelitarnej, poznać nowinki techniczne czy dowiedzieć się nieco więcej o ulubionych gwiazdach telewizyjnych.

Szeroki wybór programów telewizyjnych

Tygodnik To i Owo jest także gazetą, która na swoich łamach publikuje jedną z największych ilości programów telewizyjnych. Czytelnicy mają możliwość zapoznania się z przeglądem aż stu dziesięciu stacji, w tym aż trzydziestu trzech stacji transmitowanych w standardzie HD. W magazynie telewizyjnym To i Owo czytelnicy mogą znaleźć także program telewizyjny wszystkich platform cyfrowych i telewizji kablowych.

Filmy

Każde wydanie magazynu zawiera rekomendacje najciekawszych filmów tygodnia. Rekomendacje to obejmują filmy z różnych dziedzin, a także zawierają krótkie opisy, pozwalające ocenić czytelnikowi, czy dana propozycja go zainteresuje, czy raczej nie przypadnie mu do gustu. Dzięki zamieszczonym rekomendacjom w szybki i wygodny sposób można dowiedzieć się, jakie filmy warto obejrzeć w nadchodzących dniach, a także w jakiej stacji i o jakiej godzinie będą transmitowane. Duża ilość rekomendacji gwarantuje, że każdy czytelnik magazynu będzie mógł znaleźć filmy, które spełniają jego oczekiwania i przypadną mu do gustu.

Dodatkowe informacje

Każde wydanie magazynu To i Owo zawiera także ciekawe wywiady i sylwetki zagranicznych gwiazd kina. Tym samym stwarza czytelnikom możliwość lepszego poznania ulubionych postaci, do tej pory znanych jedynie z ekranu telewizyjnego. Czytelnicy maja okazję przeczytać newsy z życia prywatnego ulubionych aktorów, a także dowiedzieć się o nowinkach z ich życia zawodowego.

Aktualności

Na łamach magazynu opisywane są także aktualności ze świata telewizji takie jak rozrywka, dokument czy sport. Czytelnicy magazynu mogą więc mieć pewność, że pozostaną na bieżąco z wynikami sportowymi i nie przegapią żadnych istotnych meczów mających się odbyć w nadchodzącym tygodniu. Dowiedzą się także, jakie dokumenty czy programy rozrywkowe najlepiej obejrzeć w danym tygodniu.

Porady

Magazyn To i Owo zawiera także praktyczne porady eksperta z zakresu telewizji satelitarnej, dotyczące programowania i konfigurowania sprzętu telewizyjnego oraz nowości w ofertach sieci kablowych i platform cyfrowych. Na łamach magazynu można ponadto przeczytać także o nowinkach rynkowych z zakresu motoryzacji czy o gadżetach elektronicznych. Sprawia to, że magazyn To i Owo znacznie wyróżnia się na tle konkurencji, oferując znacznie więcej niż tylko program telewizyjny.

Wciąż na bieżąco

Magazyn To i Owo dostosowuje się do bieżących potrzeb widzów. Właśnie dlatego w kolejnych wydaniach uwzględnia coraz to nowe stacje, które cieszą się powszechnym zainteresowaniem. Wraz z nową formułą wydania ramówka została wzbogacona między innymi o takie stacje jak TVP Seriale, Fox, History, Polsat Jim Jam, Nickelodeon, Disney Junior, Das Erste czy 4fun TV. To i Owo dba również, by kolumny z programem były jak najbardziej przejrzyste i funkcjonalne, dlatego dostosowuje układ graficzny do potrzeb czytelników magazynu.

Prenumerata To i Owo

osoby, które chcą jeszcze wygodniej i szybciej otrzymywać swój ulubiony magazyn z programem telewizyjnym, powinny skorzystać z praktycznego rozwiązania, jakim jest prenumerata. Możliwa jest ona między innymi przy pomocy strony prenumerata.ruch.com.pl. Skorzystanie z oferty prenumeraty gwarantuje punktualną i regularną dostawę, a także gwarantuje stałą cenę za magazyn przez cały okres jej trwania.