Koszulki z zabawnym nadrukiem jako wabik na płeć przeciwną

Koszulki z nadrukiemZastanawiałeś się kiedyś, co kobiety kochają w mężczyznach najbardziej? Co sprawia, że postrzegają ich jako atrakcyjnych? I oczywiście nie mówimy tu o kwestii urody, bo nawet najprzystojniejszy mężczyzna na świecie, nie zdoła poderwać kobiety, jeżeli odpowiednio jej nie zainteresuje rozmową. Inteligencja i poczucie humoru, te dwie rzeczy decydują o tym, że wybranka zechce się umówić z kimś takim jak Ty. Należysz do osób nieśmiałych? A może chciałbyś nieco pomóc szczęściu? Przedstawiamy koszulki z zabawnym nadrukiem, dzięki którym żadna z pań nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

Kto przytuli pandę?

Jeżeli zależy Ci na zwrócenie na siebie uwagi kogoś konkretnego, połącz dobry humor z przyjaznym motywem, który rozczuli wybrankę. Kobiety kochają silnych i stanowczych mężczyzn, ale znacznie częściej doszukują się w nich wrażliwej strony i to ona decyduje o tym, że postanawiają dać szansę tej znajomości. Panda jako uosobienie słodkości i może odrobiny bezradności bez wątpienia sprawi, że wybranka spojrzy na Ciebie przychylniejszym wzrokiem. Kto wie, może to będzie Twoja szczęśliwa koszulka?

My heart is an idiot!

Nic tak nie skraca dystansu pomiędzy dwiema osobami, jak umiejętność śmiania się z samego siebie. Koszulka z zabawnym nadrukiem "Moje serce to idiota!" to lekki i sympatyczny sposób na zwrócenie czyjejś uwagi w pozytywny sposób. Świadczy to o otwartości danego człowieka i jego znakomitym poczuciu humoru. W końcu miło, gdy ktoś się śmieje z Twoich żartów, prawda?

Nie chcesz zasypiać głodna? Śpij z kucharzem!

Kto by pomyślał, że powiedzenie "Przez żołądek do serca" może okazać się tak trafne. Model tej koszulki z zabawnym nadrukiem to świetny wybór dla mężczyzn wykonujących zawód kucharza, którzy do tej pory nie znaleźli miłości życia. Zabawnym, lekkim i nieco bezpośrednim tekstem zyskasz przychylność niejednej z przedstawicielek płci pięknej. Do boju!

FBI - Female Body Inspector

Model koszulki z takim nadrukiem jest zarezerwowany dla rasowych podrywaczy, którzy potrafią zaczarować kobietę. Ten nieco odważny i kontrowersyjny napis bez wątpienia zostanie zauważony, dlatego, jeżeli nie chcesz zepsuć wrażenia, lepiej przygotuj odpowiednią taktykę! Koszulka z zabawnym nadrukiem nie wyręczy Cię z wszystkiego!

Więcej na koszulkowy.pl.

Komentarze