Kolekcje marki Tommy Hilfiger

Marka Tommy Hilfiger - kolekcja, pokazMarka Tommy Hilfiger jest jedną z chyba najbardziej popularnych i rozpoznawalnych na całym świecie. Dziś oferuje swoje produkty nie tylko w Stanach Zjednoczonych, z których się wywodzi, ale również w krajach europejskich.

Wszechstronność i popularność marki w dużej mierze wzięła się z atrakcyjnych i ciekawych wizualnie produktów, które pasują praktycznie każdemu odbiorcy. Różnorodność kolekcji jest ogromna i trafia w gusta i oczekiwania zarówno młodszych osób, jak również dojrzałych klientów szukających konkretnych rozwiązań. Nie zawsze jednak było tak łatwo…

Trudne początki

Początkowo założyciel marki, Tommy Hilfiger, musiał zamykać swój pierwszy biznes z uwagi na jego małe powodzenie. Od dziecka jednak brał życie we własne ręce, wychowując się w niezbyt bogatej rodzinie i pracując od najmłodszych lat. Tak też powstała marka jego ubrań - jako odpowiedź na połączenie znanego mu stylu ulicznego z nowymi, tworzonymi w głowie projektanta trendami.

Pierwsze kolekcje marki powstały już w 1985 roku, kiedy wszyscy jeszcze z rezerwą odnosili się do młodego chłopaka chcącego stworzyć kolekcje bazujące na stylu ulicznym. Dziś w ponad 17 tysiącach sklepów na całym świecie sprzedawane są nie tylko ubrania, ale również dodatki czy buty tworzone właśnie w stylu Tommy’ego Hilfigera.

Coś dla młodszych

W kolekcjach nie brakuje również ciekawych propozycji dla najmłodszych, jako że marka bazuje nie tylko na ubraniach dla dojrzałych ludzi. Regularnie przy zmianach sezonów, odbywa się prezentacja nowej kolekcji. Ta przeznaczona na początek roku szkolnego bazuje na klasycznych kolorach przypominających nieco mundurki szkolne - bielach, granatach oraz czerwieniach, charakterystycznych również dla logotypu samej marki. Ubrania są wyraźnie podzielone na te przeznaczone dla dziewczynek i chłopców: podczas gdy te pierwsze mają okazję wybierać ciekawe spódniczki, płeć męska może gustować w wielu wygodnych bluzach. Nie brak też rozwiązań ponadczasowych w formie dżinsów czy szkockiej kraty.

W czym gustuje młodzież…

Marka Tommy Hilfiger z założenia przeznaczona była dla młodych ludzi szukających ubrań stylowych, a zarazem luźnych i doskonałych zarówno do szkoły, jak i na uliczne spotkanie z przyjaciółmi. Co sezon ukazują się ubrania bazujące przede wszystkim na bielach, czerwieniach, granacie.

Co dodatkowo?

Warto wiedzieć, że Tommy Hilfiger to nie tylko ubrania, ale również dodatkowe akcesoria oraz obuwie. Tutaj podstawowym materiałem jest oczywiście wysokiej jakości skóra, którą znajdziemy zarówno w wysokich, damskich kozakach, jak również stylowych torebkach.

Ciekawostką jest fakt, że Tommy Hilfiger od pewnego czasu przygotowuje dla fanów swojej marki również… perfumy oraz zegarki. Zdecydowanie sprawdzą się one dla tych osób, które cenią sobie styl projektanta i chcą się z nim publicznie utożsamiać. Dlaczego? Głównie z uwagi na to, że wszystkie te akcesoria dodatkowe zdobione są kolorami typowymi dla marki: bielą, czerwienią oraz granatem. Z pewnością to czyni je charakterystycznymi i świetnie pasującymi do odzieżowego stylu marki.

Źródło: www.outletowo.pl.

Ocena: 5.0

Komentarze