Dom w stylu

Styl eklektyczny we wnętrzach - stylowy miszmasz czyli kontrolowany chaos

Sypialnia w stylu eklektycznymBranża aranżacji wnętrz przezywa obecnie prawdziwy rozkwit. Tworzonych jest wiele nowych nurtów, z chęcią wraca się również do tradycji. Stylowy eklektyzm w stylizacji wnętrz to obecnie jeden z nowoczesnych trendów.

Więcej…

 

Meble loftowe - surowość w stylu industrialnym

Meble loftoweStyl zwany industrialnym swoimi początkami sięga do lat 60. ubiegłego wieku. Przywędrował do nas z Ameryki Północnej, a dokładniej ze Stanów Zjednoczonych. Zaczął kreować się w czasach kiedy pomieszczenia fabryczne zaczęto zaadaptowywać na mieszkania. Początkowo takie wnętrza wykorzystywali głównie artyści, jednak z biegiem lat mieszkania loftowe przyjmowały się coraz bardziej, aż w końcu stały się wyznacznikiem stylu i luksusu.

Więcej…

   

Stylowe wnętrze w industrialnym wykończeniu

Meble industrialneKażdy z nas marzy o tym aby mieszkać w mieszkaniu, które wygląda jak z katalogu. Tak naprawdę niewiele trzeba aby nasze cztery kąty wyglądały stylowo i bardzo oryginalnie. Wystarczy jedynie rozruszać naszą wyobraźnię.

Więcej…

 

Jesienna aranżacja wnętrz

Jesienna aranżacja wnętrzW niektórych rejonach Polski coraz bardziej widać nadchodzącą wielkimi krokami jesień. I choć jeszcze świeci słońce, a temperatury oscylują w okolicach 20 stopni, to warto już pomyśleć o przygotowaniu się na chłodniejsze dni. Jak przygotować mieszkanie na jesień? Jakie dodatki są tegorocznym must-have w aranżacji wnętrz?

Więcej…